Deshironi te gjeni me shum informacione per Hasin, deshironi te dini me shum per traditat Hasjane, ateher klikoni ne linkun:  www.HasiSot.com,  nje nga faqet me te vizituara sot per sot nje nga faqet me te para qe flet per traditen Hasjane, e shum e shum info te tjera, po ashtu dhe faqen : http://www.hasi4ever.com .

 


 

 


 

 


 

 

View this montage created at One True Media
My Montage 10/26/08
http://www.facebook.com/pages/HASI/72624595769?v=photos&ref=tsComments on this page:
Comment posted by JamDeadort( email1try-rx.com ), 06/07/2017 at 5:09pm (UTC):
Levitra And Grapefruit Juice [url=http://viasamples.com/viagra-online-fast.php]Viagra Online Fast[/url] Cialis 20mg Filmtabletten Import Reimport Prezzo Viagra 100 [url=http://buy-cheap-usa.prilipills.com]Buy Cheap Usa[/url] Do You Need A Prescription For Estrace Does Cephalexin Affect Birth Control Pills [url=http://leviusa.com]brand levitra for sale online[/url] Acyclovir Price Viagra Hard Tumblr [url=http://levipill.com/best-levitra-price.php]Best Levitra Price[/url] Propecia Depression Reversible Buy Prednisone Online [url=http://viaprices.com]buy viagra online[/url] Amoxicilline EstAdd comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:

Faqja eshte ne perpunim,
Se shpejti do te jete me shum informacione

Ju Faleminderit,
Admin
" Poezi "

Ah mor babe s'gjej fjal per ty
Me t'vajtu e me heq mallin
Nuk t'vajtoj se ti ke vdek
Po t'vajtoj vujtjet dhe hallin ...
Ti Bace . . .


Ty vella
qe dhembjken ne det na e ktheve
ty bace
qe lume lotesh na derdhe
ty babe
qe kaq shume na helmove
Nuk te pat hije
kjo zbehje
kjo heshtje
kjo vdekje . . . . .
Ti ike per tu mos u kthyer me
E lamtumir askujt si the
Nuk e di nese po na degjon
Por lotet po treten me ty nen dhe
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=