Mire Se Vini Ne Faqen: www.SejdiDida.tk, Lini komentet tuaja me poshte . . . Ju Faleminderit Admin

Name:
Your Email address:
Homepage:
Your MSN-name:
Your rating for this website:
Your message:

<-Back

 1  2  3 Continue -> 
Name:berti
E-Mail:berti-morinalive.com
MSN-name:???
Homepage:-
Rating:1
Time:10/02/2013 at 11:27am (UTC)
Message:ku eshte libri i sejdi dides

Name:buy wow gold 
E-Mail:fsgesehogmail.com
MSN-name:buy wow gold
Homepage:http://www.hahawowgold.com
Time:01/26/2013 at 8:04am (UTC)
Message:Helpful information. Fortunate me I found your web site accidentally, and I'm stunned why this coincidence did not came about earlier! I bookmarked it.

Name:Sidita KUlla
E-Mail:siditahotmail.co.uk
MSN-name:Sidita
Homepage:-
Rating:1
Time:04/14/2012 at 7:38pm (UTC)
Message:O Gentian lum babi dhe mami qe te kan ba kaq te mir!
dhe se je pak dreq jam e sigurt qe Babi Jot esht shum krenar per ty!

Name:Sundance 
E-Mail:lais.novaesbbcr.com.br
MSN-name:lais.novaesbbcr.com.br
Homepage:http://www.yahoo.com/
Rating:5
Time:01/25/2012 at 10:15am (UTC)
Message:Boom shakalaka boom boom, pbrolem solved.

Name:Admin 
E-Mail:s_didahotmail.co.uk
Homepage:http://www.sejdidida.tk
Rating:1
Time:11/18/2010 at 9:26pm (UTC)
Message:Faleminderit Aljeta, respekte

Name:aljeta peka
Homepage:-
Rating:1
Time:11/17/2010 at 8:18pm (UTC)
Message:Mu renqeth mishi kur pash faqe e mesuesit tone te dashur e te paharrur ,shume respekte te gjitheve qe e nderoni .O zot kur vdiq kujtova se mbaroj bota,ishte vdekje shume e rende ,i perjetshem qofte kujtimi i tij ne jete te jeteve .


Name:Admin 
E-Mail:s_didahotmail.co.uk
Homepage:http://www.sejdidida.tk
Rating:1
Time:05/12/2010 at 9:33am (UTC)
Message:TEST

Name:ani
E-Mail:sasha_jadelive.co.uk
MSN-name:ani
Homepage:-
Rating:1
Time:09/19/2009 at 5:42pm (UTC)
Message:te dua gjysh

Name:Albani,....Londer
Homepage:-
Rating:1
Time:07/13/2009 at 3:41pm (UTC)
Message:Urime per punen qe ke bere.Jam shume krenar qe e kam njohur dhe kam qene nxenes i Sejdi Dides.Edhe njehere pergezimet me te mira.....

Name:Genti Dida 
E-Mail:s_didahotmail.co.uk
Homepage:http://www.sejdidida.tk
Rating:1
Time:05/05/2009 at 8:33pm (UTC)
Message:Test

Faqja eshte ne perpunim,
Se shpejti do te jete me shum informacione

Ju Faleminderit,
Admin
" Poezi "

Ah mor babe s'gjej fjal per ty
Me t'vajtu e me heq mallin
Nuk t'vajtoj se ti ke vdek
Po t'vajtoj vujtjet dhe hallin ...
Ti Bace . . .


Ty vella
qe dhembjken ne det na e ktheve
ty bace
qe lume lotesh na derdhe
ty babe
qe kaq shume na helmove
Nuk te pat hije
kjo zbehje
kjo heshtje
kjo vdekje . . . . .
Ti ike per tu mos u kthyer me
E lamtumir askujt si the
Nuk e di nese po na degjon
Por lotet po treten me ty nen dhe
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=