Se shpejti do gjeni shum informacione Per Veriun, 
Hasin- Kukesin - Tropojen, po ashtu edhe per Mesuesit etj...


Qendrim te kendshem ne faqen www.SejdiDida.tk

Administratori.Pamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga varrezat e Qytetit te HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamje nga qyteti HasitPamja nga lagjja RadaPamja nga qyteti KrumesPamja e nje shtepie ne lagjen DidaPamja nga lagjja Dida, nje nga Dyqanet ne kete LagjePamja nga Bjeshka e Krumes, ( Vrella )Pamja nga qyteti KrumesPamja nga qyteti KrumesPamja nga qyteti KrumesPamja nga qyteti KrumesKjo foto eshte bere te Vrella Krumes ( Has )Pamje nga bjeshka e KrumesPamja e PashtrikutPamja nga qendra e KrumesAkoma ne Perpunim ju faleminderit Administratori.
Add comment to this page:
Your Name:
Your Email address:
Your website URL:
Your message:

Faqja eshte ne perpunim,
Se shpejti do te jete me shum informacione

Ju Faleminderit,
Admin
" Poezi "

Ah mor babe s'gjej fjal per ty
Me t'vajtu e me heq mallin
Nuk t'vajtoj se ti ke vdek
Po t'vajtoj vujtjet dhe hallin ...
Ti Bace . . .


Ty vella
qe dhembjken ne det na e ktheve
ty bace
qe lume lotesh na derdhe
ty babe
qe kaq shume na helmove
Nuk te pat hije
kjo zbehje
kjo heshtje
kjo vdekje . . . . .
Ti ike per tu mos u kthyer me
E lamtumir askujt si the
Nuk e di nese po na degjon
Por lotet po treten me ty nen dhe
 

=> Do you also want a homepage for free? Then click here! <=